Zapraszamy do współpracy! :)

Współpraca

Cześć,
strasznie się cieszymy, że spodobał Ci się nasz blog 🙂 Tworzymy wesołą, lubiącą spędzać ze sobą czas rodzinkę. Uwielbiamy się przemieszczać i dokonywać wspólnych odkryć, testować auta rodzinne, gadżety podróżnicze itp. Stąd pomysł na Motorodzinkę.pl, rodzinny blog parentingowo – podróżniczy, pisany przez rodzinę dla rodzin. To po prostu nasz sposób na życie pasją i z pasją.

Znajdziecie u nas dużo dobrych emocji, pięknych fotografii i ciekawych filmików, którymi staramy się zachęcić inne rodzinki do włączenia się w wymyślony przez nas „TREKKstyle” – życie bliskie natury, pełne ruchu, dbałości o zdrowie i kondycję, oraz twórczych poszukiwań.


dorota

tymek

seweryn


Kilka słów o nas:
Dorota
– Z zawodu dziennikarka i specjalista od Multimediów. Lubi samochody terenowe i koczowniczy sposób podróżowania. Uwielbia ludzi, mogłaby pół życia przegadać z przypadkowo spotkanymi osobami.

Seweryn – Grafik, fotograf i filmowiec. Ma kręćka na punkcie motoryzacji i turystyki górskiej. Największą satysfakcję daje mu praca w terenie. Głowa pełna pomysłów, przez co śpi tylko od czasu do czasu.

Tymek – Radosny i towarzyski siedmiolatek. Jego wielką pasją jest historia Polski, zwłaszcza średniowiecze. Uwielbia odkrywać nowe miejsca i zawsze rozgląda się za zamkami. Ulubione miejsce na mapie świata: Grunwald.


Zachęcamy do objęcia patronatem naszych projektów podróżniczych, dzięki czemu Wasza marka będzie wspominana w naszych materiałach, według ustalonych zasad.

Jesteśmy otwarci również na inne formy współpracy. Jeśli chcecie przedstawić nam swoją propozycję lub zadać jakieś pytanie, zapraszamy do kontaktu! Napiszcie jaki macie pomysł i wspólnie zastanowimy się jak możemy go ugryźć. Nowe wyzwania są dla nas jak najlepsze paliwo napędowe!  🙂

Co robimy na blogu:
Współpracujemy z miejscami i markami przyjaznymi rodzinom. Chętnie poznamy, przetestujemy i przedstawimy na łamach bloga nasze wrażenia i opinię na temat Waszej oferty czy produktów. Przygotujemy tematyczne wpisy, wzbogacone o profesjonalne fotografie i krótkie formy filmowe naszego autorstwa, do kampanii promocyjnych wykorzystując również Social Media.

Czego nie robimy:
Na naszym blogu nie ma miejsca na treści sprzeczne z naszymi wartościami. Szanujemy naszych Czytelników i samych siebie, dlatego nie piszemy recenzji o czymś, czego sami nie sprawdzimy i do czego nie jesteśmy na 100 procent przekonani. Jeśli uważasz, że Twój produkt / oferta jest naprawdę wartościowa, z przyjemnością się o tym przekonamy!

Jeżeli chcesz zaprosić nas do swojego ośrodka kampingowego, hotelu, restauracji lub parku rozrywki – chętnie przyjedziemy na „study tour”. Lubimy wyszukiwać atrakcyjne propozycje dla rodzin, więc z przyjemnością sprawdzimy Twoją ofertę.

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie, w zależności od czasu i nakładu pracy, jakiego wymaga.