„Optymistyczny, inspirujący blog pisany przez rodzinę dla rodzin”

O nas

Motorodzinka.pl – to optymistyczny, inspirujący blog pisany przez rodzinę – dla rodzin.

Naszym największym życiowym odkryciem jest fakt, że czas nie stoi w miejscu 😉 Nie pyta nikogo o zgodę, nie liczy się z nikim, tylko pędzi! Może stać się naszym potężnym wrogiem, chyba że… nauczymy się trzymać z nim sztamę. Jedno jest pewne: szkoda go marnować i pozwalać by przeciekał między palcami. W naszym domowym i zawodowym zabieganiu zbyt łatwo przeoczyć to, co najważniejsze, skupiać się na rzeczach mniej istotnych kosztem tych najcenniejszych.

Jeśli tak jak my tworzycie rodzinę, lub marzycie by ją założyć, doskonale wiecie co mamy na myśli. To, że MIEĆ jest mniej istotne niż BYĆ. To, że luksusowe  wyjazdy służbowe nie umywają się do najzwyklejszych wypadów rodzinnych, na których jesteśmy RAZEM, przez co stają się najmilszą przygodą. To, że wyobraźnia i rodzinne pasje rozwijają nas o niebo silniej niż najbardziej prestiżowe szkolenia i warsztaty motywacyjne. Wreszcie to, że czas stanie się naszym sprzymierzeńcem tylko wtedy, gdy będziemy starać się wykorzystać każdą możliwą chwilę na pogłębianie naszych więzi z tymi, których kochamy i dla których żyjemy.

dorota

tymek

seweryn

I o tym właśnie jest nasz blog. O przeciąganiu czasu na swoją stronę, zaprzyjaźnianiu się z nim, otwieraniu na możliwości jakie nam oferuje. Czas dla rodziny, czas na eksplorowanie świata, który jest zbyt fascynujący i ogromny, by zamykać się w 4 ścianach naszego salonu i podziwiać go jedynie przez pryzmat szklanego ekranu. Szkoda bowiem czasu na odkładanie na wieczne „potem” tego, co mamy na wyciągnięcie rąk! Na naszym blogu staramy się unikać słów KIEDYŚ albo NIEMOŻLIWE. Liczy się TU i TERAZ, ważne jest DZIŚ i tylko od nas zależy czy całą rodziną wsiądziemy na rowery, zrobimy spontaniczny wypad do lasu, fajnego muzeum czy zrealizujemy wymarzoną podróż. Na łamach naszego bloga chcemy pokazywać Wam jak TU i TERAZ dbać o swoją kondycję, zdrowie i rodzinne relacje. Staramy się pisać nie tylko za pomocą słów, ale też fotografią i filmem, które obok podróży i samochodów są naszą wielką pasją.

Powszechny na większości blogów tzw. „lifestyle” to nie nasza para butów 😉 Dla potrzeb Motorodzinki.pl wymyśliliśmy nowy trend, który mamy nadzieję znajdzie w Was swoich zwolenników! Zostańcie razem z nami prekursorami bliskiego natury i zachęcającego do zmagania się z własnymi słabościami „TREKKstyle”. Zamiast szpilek i modnych ciuchów wybieramy buty trekkingowe, dużo ruchu, zdrowy i aktywny styl życia, a wakacje raczej w namiocie pod gwiazdami niż w hotelu z gwiazdkami 😉 Nie lubimy drogi na skróty, dlatego nudzi nas również latanie. Zbyt wiele wtedy się traci. Tam, gdzie to możliwe, wolimy dojechać samochodem z rowerami na dachu. Rodzinne auta testujemy specjalnie dla Was, nieustannie szukając tego IDEALNEGO. Jak przystało na rodzinkę „wyczynową” wzdychamy do SUVów i samochodów terenowych 😉

Ruszacie z nami? Razem TU i TERAZ? Zapraszamy!

Dorota, Seweryn i Tymek